Kurs Scrum Master – szkolenie z gwarancją pracy

SCRUM MASTER - TRUE LEADER

Ukończ 50 h szkolenia i rozpocznij prace w IT

Gwarancja pracy po szkoleniu* 

Kurs dla osób bez wiedzy i doświadczenia przygotowujący do pracy w branży IT na stanowisku Scrum Mastera. 

Szkolenie kierowane jest do osób, które chcą się rozwijać w roli Scrum Mastera. Na zajęciach przedstawione zostaną najlepsze praktyki, wnioski z lat doświadczeń. Uczestnicy dowiedzą się jak osiągnąć optymalny rytm pracy, jak wdrożyć Scrum do organizacji, jak przeprowadzić transformacje oraz jak skalować Scrum. Szkolenie jest prowadzone w formie interaktywnych warsztatów z wykorzystaniem najnowszych technik treningu. Znajomość Scrum nie jest wymagana do udziału w tym szkoleniu.  Zdobądź przewagę kompetencyjną i wystartuj w IT.

  • Stacjonarnie - Warszawa
  • 04.03.2023
  • ok. 4 osób
  • 50 h zegarowych z trenerem
  • od podstaw
  • weekendowy
  • 4490 zł
  • ze zniżką 3990 zł
  • możliwa płatność w ratach

DLA KOGO JEST KURS?

Kurs  jest przeznaczony dla osób bez wiedzy i doświadczenia.

Zaczynamy naukę od zera, szczegółowo przygotowujemy uczestników od samych podstaw.

Poznasz wszystkie elementy pracy Scrum Mastera , a podczas rozszerzonego programu kursu nauczysz wykorzystywania narzędzi takich jak JIRA czy Azure Devops oraz posiądziesz konkretne umiejętności pracy z zespołami Scrumowymi. 

Mnóstwo praktycznych ćwiczeń i specjalizacja w tym zakresie. Nauczysz się tego co naprawdę przydatne i pożądane na rynku pracy,  będziesz gotowy do wykonywania zadań od pierwszego dnia zatrudnienia.

PROGRAM KURSU

Podstawy Scrum

058-strategy

Scrum – role (Scrum Master, Product Owner, Developerzy) zadania, spotkania (Sprint Planning, Sprint Review, Retrospektywa), artefakty. 

020-sketching-1

Zrozumiesz jakimi cechami powinien się wyróżniać dobry Scrum Master i w jaki sposób rozwinąć takie kompetencje u siebie. 

meeting

Wdrażanie Scrum w organizacji a typowe problemy oraz transformacja istniejących ról projektowych do Scrum.
Aby łatwo odnaleźć się w świecie IT, musisz wiedzieć jak on działa. 

008-print-proof

Współpraca z Product Ownerem oraz z Deweloperami – analiza Use Case. Współpraca z tymi rolami to podstawy w codziennej pracy Scrum Mastera oraz zagadnienia, o które zapyta Cię każdy rekruter na rozmowie. Dzięki praktycznym ćwiczeniom nauczysz się współpracować z nimi. 

Techniki i praktyczne podejście

075-blueprint

To najważniejszy blok na kursie oparty o bardzo dużą liczbę ćwiczeń praktycznych. Nauczysz się miedzy innymi w jaki sposób przeprowadzać efektywny Backlog Refinament wraz z konkretnymi technikami estymacji. Czy z jakich narzędzi korzystać podczas Retrospektywy.

021-swatches

Metryki, narzędzia oraz praktyczne porady jak mierzyć wydajność wprowadzonego Scruma to tylko niektóre z zagadnień poruszanych w tym module.

041-3d

Poznasz główne techniki wprowadzania usprawnień w projektach i zespołach. 

hierarchical-structure

Dowiesz się w jaki sposób organizować synchronizację pracy wielu zespołów zwinnych – przybliżone zostaną metody skalowania Scrum – SAFe,  Less i Spotify.  

KURSANCI O NASZYCH TRENERACH

Damian

"Kurs rozpoczynałem jako osoba niezdecydowana, kończyłem zaś jako tester z krwi i kości. Największa w tym zasługa Eweliny, która nie tylko osiągnęła perfekcjonizm w prowadzeniu zajęć, ale również zaraża stuprocentowym profesjonalizmem i etosem pracy. Jej autorskie szkolenie kompleksowo przygotowało mnie do znalezienia oraz rozpoczęcia pracy jako samodzielny tester oprogramowania, zaś wiedza wyniesiona z zajęć do dziś pozwala na dalszy rozwój w tej niesamowitej dziedzinie."

Damian Wasilczyk

SOFTWARE TESTER, SOLWIT

Dawid Procajło

"Z Aleksandrem spotkałem się na kursie programowania Java. Od początku widać było pełen profesjonalizm w prowadzeniu zajęć oraz dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie programowania. Dodatkowym atutem był widoczny pomysł na prowadzenie zajęć w sposób interesujący dla kursantów. Kolejnym smaczkiem było sprzedawanie tricków, które warto znać startując w branży IT. Z czystym sercem mogę polecić Aleksandra jako mentora, który może przekonać Cię do przejścia na Jasną Stronę Mocy programowania."

Dawid Procajło

RPA DEVELOPER, ARLA

Agni

“Ewelina była nauczycielką na kursie testerskim, w którym brałam udział na początku 2017 roku. Kurs przeznaczony był dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w IT. Zajęcia prowadzone przez Ewelinę były bardzo profesjonalne i nakierowana na praktykę. Wyniosłam z nich bardzo wiele przydatnej wiedzy i umiejętności, które wykorzystuję w swojej codziennej pracy jako testerka oprogramowania. Ewelinę na tle innych trenerów wyróżnia to, że nie tylko ma bardzo dużą wiedzę, ale też wie jak ją przekazać w prosty i przystępny sposób.”

Agni Urikow

TEST ANALYST, NORDEA

Przemysław

"Już w pierwszych minutach zajęć z Aleksandrem, wiedzieliśmy, że nie będziemy się nudzić, natomiast kilka minut później okazało się, że na tą nudę to nawet nie będzie czasu :). Zaangażowanie prowadzącego było widać na każdym kroku: zajęcia były dopracowane, prezentacje przejrzyste i łatwe do zrozumienia, do tego mnóstwo praktycznych zadań, a czas na zajęciach w całości poświęcony nam - kursantom. Jeżeli ktoś poprosił o pomoc przy błędach w kodzie, wskazówki lub powtórzenie trudniejszego zagadnienia, taką pomoc na pewno otrzymał. Żałuję, że nie mamy więcej wspólnych bloków tematycznych podczas szkolenia."

Przemysław Drewa

PROGRAMISTA JAVA

Paweł Szychowski

"Aleksandra poznałem na kursie SDA, gdzie prowadził zajęcia z programowania w języku Java. Pozytywnie zaskoczyło mnie zaangażowanie trenera i prowadzenie zajęć przez Aleksandra, niezbędna teoria, a następnie praktyka na przykładach i samodzielna praca z niezbędną pomocą mentora. Podczas zajęć widać było wieloletnie doświadczenie Aleksandra, był w stanie wytłumaczyć każde zagadnienie w prostych słowach tak, aby każdy kursant je zrozumiał. Można było zauważyć jak wiele pracy Aleksander, włożył w przygotowanie zajęć."

Paweł Szychowski

JAVA DEVELOPER

Hubert A

"Moje pierwsze wrażenie po spotkaniu z Eweliną to poczucie 100% profesjonalizmu. Doskonale zaplanowany czas, przygotowane materiały, zadania oraz obszerna wiedza z zakresu testowania. Zawsze pomocna, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona w stosunku do kursantów. Sposób przekazywania wiedzy był interesujący i różnorodny. Widać, że Ewelina w przygotowywane zajęcia włożyła nie tylko wiele pracy, ale też i swojego serca."

Hubert Arciszewski

WWW.TONIEBUG.PL

SOFTWARE TESTER, SCALAC

WL

"Ewelinę poznałam podczas kursu Java w Software Development Academy, gdzie była jedną z trenerów. Ewelina dała się poznać jako osoba silnie zaangażowana w swoją pracę. Dużo ciekawych ćwiczeń i wiele praktycznych przykładów spowodowały, że materiał, który wtedy poznałam pamiętam dokładnie do teraz, choć minęło ponad 1,5 roku. Myślę, że to najlepszy przykład na to, że Ewelina jest bardzo skutecznym trenerem. Serdecznie polecam współpracę :-)"

Wiktoria Lewandowska

IT DEVELOPER, NORDEA

ac

"Aleksander to trener, który zaraża pasją do programowania! Świetnie przygotowany do każdych zajęć, pełen profesjonalizmu. Bardzo dobrze wyjaśnia każde zagadnienie, po czym od razu przekłada wszystko w praktykę. Trener ma ogromną wiedzę na temat programowania i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem! Potrafi doradzić jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej od tej 'zadaniowej' strony. Uczy jak kodować, aby zrobić dobre wrażenie i coraz lepiej pisać w Javie!"

Angelika Cechowska

PROGRAMISTKA JAVA

AT

“Zdecydowanie rekomenduję Ewelinę jako trenera. Poznałem ja na szkoleniu tester oprogramowania w SDA i śmiało mogę powiedzieć, że cechuje ja wysoki profesjonalizm. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w sposób jasny i zrozumiały. Zajęcia prowadzone w ciekawy sposób. Najbardziej mi się podobało że Ewelina kładzie nacisk bardziej na praktykę popartą doświadczeniem niż teorie.”

Adam Tomaszewski

SOFTWARE TESTER

Michal

"Pierwsze zajęcia z Aleksandrem wspominam jako bardzo intensywne i teraz w perspektywie czasu chciałbym , żeby każdy trener poświęcał się tak jak on i był tak bardzo merytorycznie przygotowany do zajęć. Poziom zadowolenia przez cały okres bloku na bardzo wysokim poziomie ! Przy jakichkolwiek wątpliwościach Aleksander rozwiewał je wszystkie z mgnieniu oka. Rewelacyjna osoba w odpowiednim dla niej miejscu !"

Michał Mickiewicz

PROGRAMISTA JAVA

DamianRybka

"Miałem przyjemność uczęszczania na zajęcia prowadzone przez Aleksandra w SDA. Muszę przyznać, że lekcje byłby dla mnie punktem zwrotnym w nauce Javy. Przez rzeczowość prowadzącego oraz odpowiedni dobór ćwiczeń bardzo szeroko poruszających omawiane zagadnienia diametralnie podniósł się poziom moich umiejętności. Widać u Aleksandra kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, ale również ogromne zaangażowanie i pasję w nauczaniu. Aleksander to osoba z darem dydaktycznym."

Damian Rybka

JAVA DEVELOPER

previous arrow
next arrow

Rozważasz udział w kursie?

Wyślij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Przewiń do góry