zespół broad minds

Jesteśmy stałą, wąską grupą profesjonalistów

Specjaliści wysokiej kasy z wieloletnim doświadczeniem.
Masz pewność z kim dokładnie odbędą się zajęcia na kursie. Pod naszym okiem nauka jest interesująca i efektywna.

Wiem jak Cię nauczyć

Ewelina,  CEO Broad Minds, odpowiedzialna za ścieżki związane ze zwinnym zarządzaniem zespołami. Ekspert w usprawnianiu pracy zespołów oraz procesów w firmie, wykorzystując podejścia zwinne. Wierzy, że zawsze można zrobić coś lepiej i ta idea świeci nad umysłami Broad Minds. 

Absolwentka Informatyki na Politechnice Gdańskiej oraz Zarządzania Inżynierskiego.  Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w pracy dla start-upów, jak również w dużych korporacjach, czuwając nad jakością procesów i oprogramowania. Realizowała projekty IT dla klientów m. in z USA, Anglii, Rumunii dla branży bankowej, logistycznej i medycznej.  Obecnie skupiona w 100% na dostarczaniu  systemów dla branży bankowej i finansowej.  Realizowała projekty IT dla takich klientów jak Nordea Bank, Dyson, IBM – Nordcloud budując i wspierając zespoły w osiąganiu wyższych poziomów produktywności, wykorzystując wartości Agile.
Certyfikowany Project Manager Prince2, Agile Project Manager,  Safe Advanced Scrum Master, ITIL. 

Ewelina

ceo, Broad Minds

Jestem skutecznym praktykiem

Aleksander, trener główny szkolenia Programista Java Back-End oraz Tester Automatyzujący Java w firmie Broad Minds, posiada 13-letnie doświadczenie jako programista, projektant, lider zespołów developerskich w wielu projektach w Polsce i za granicą, m.in: Nordea, Fexco, Bank PKO BP, Bank Inteligo, PZU, Deloitte Consulting.

Zaufanie budzi nie tylko 13-letnie doświadczenie zawodowe, ale też sposób, w jaki to wszystko się zaczęło. Przygodę z Java zaczął kiedy nie było profesjonalnych kursów. Zmagał się z nauką zupełnie sam, przebijając się przez techniczne podręczniki pisane niezbyt przyjaznym językiem. Aleksander wie jaka droga przed Tobą, sam ją pokonał. Dzisiaj wykorzystuje swoje doświadczenie, by ułatwiać innym rozwój w obszarze IT.

  • Certified Java Programmer
  • Certified Java Developer
  • Certified Java Web Component Developer 
  • Certified Java Business Component Developer 
  • Certified ITIL Professional
  • Certified UML Professional
  • Certified Agile Project Manager
  • Certified Professional SCRUM Master

Aleksander

java development leader, nordea

Łączę technologię z dydaktyką

Krzysztof od początku swojej kariery jest związany z Java. Ukończył studia na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, w ciągu 16 lat doświadczenia zawodowego pełnił szereg funkcji w projektach IT: developera, analityka, architekta oraz lidera zespołów .

Krzysztof jest również znakomitym szkoleniowcem, od prawie 10 lat szkoli testerów i programistów, a aktualnie oprócz bycia liderem developmentu jest jednym z głównych szkoleniowców w Talent Program – inicjatywie dla osób stawiających pierwsze kroki w branży IT. Posiada ogromne doświadczenie w procesach rekrutacji, przeprowadził setki rozmów kwalifikacyjnych dla testerów i developerów. Doskonale wie czego wymaga dzisiejszy rynek IT i co zrobić, aby świetnie wypaść na rozmowie o pracę.  Pod jego skrzydłami nie tylko rozwiniesz wysokiej klasy umiejętności techniczne, ale również dowiesz się w jaki sposób przygotować się do procesu rekrutacyjnego, aby zrobić piorunujące wrażenie.

Krzysztof

development team lead, nykredit

Rozwiązuję problemy automatyzacji

Tomasz, Test Architekt, który od 9 lat realizuje projekty m. in. dla branży ubezpieczeniowej, morskiej, zarządzania informacją oraz e-commerce. Specjalista w projektowaniu, rozwoju i utrzymaniu testów automatycznych aplikacji webowych oraz testów wydajnościowych. Właśnie w tych obszarach będziesz nabywał nowe kompetencje pod jego okiem, Tomasz doskonale zna ich specyfikę, rozwiązywał problemy ogromnych obciążeń aplikacji w dniach masowych wyprzedaży jak Black Friday.

Pracował w Polsce i zagranicą m.in. dla Jeppesen, Intel, EPAM. Entuzjasta testowania automatycznego, nowych technologii oraz tematyki Test Ops. Prelegent na konferencjach i wydarzeniach z obszaru automatyzacji testów oraz wieloletni trener. Przez ostatnie 3 lata zajmował się projektowaniem strategii, infrastruktury i dostarczaniem frameworków testowych dla LPP SA (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay). 

Obecnie jako Test Architect w JIT Team wspiera tworzenie testów automatycznych i testów wydajnościowych dla klientów w kraju oraz za granicą.

Tomasz

test architekt, jit team

Kursanci o naszych trenerach

Damian

"Kurs rozpoczynałem jako osoba niezdecydowana, kończyłem zaś jako tester z krwi i kości. Największa w tym zasługa Eweliny, która nie tylko osiągnęła perfekcjonizm w prowadzeniu zajęć, ale również zaraża stuprocentowym profesjonalizmem i etosem pracy. Jej autorskie szkolenie kompleksowo przygotowało mnie do znalezienia oraz rozpoczęcia pracy jako samodzielny tester oprogramowania, zaś wiedza wyniesiona z zajęć do dziś pozwala na dalszy rozwój w tej niesamowitej dziedzinie."

Damian Wasilczyk

SOFTWARE TESTER, SOLWIT

Dawid Procajło

"Z Aleksandrem spotkałem się na kursie programowania Java. Od początku widać było pełen profesjonalizm w prowadzeniu zajęć oraz dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie programowania. Dodatkowym atutem był widoczny pomysł na prowadzenie zajęć w sposób interesujący dla kursantów. Kolejnym smaczkiem było sprzedawanie tricków, które warto znać startując w branży IT. Z czystym sercem mogę polecić Aleksandra jako mentora, który może przekonać Cię do przejścia na Jasną Stronę Mocy programowania."

Dawid Procajło

RPA DEVELOPER, ARLA

Agni

“Ewelina była nauczycielką na kursie testerskim, w którym brałam udział na początku 2017 roku. Kurs przeznaczony był dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w IT. Zajęcia prowadzone przez Ewelinę były bardzo profesjonalne i nakierowana na praktykę. Wyniosłam z nich bardzo wiele przydatnej wiedzy i umiejętności, które wykorzystuję w swojej codziennej pracy jako testerka oprogramowania. Ewelinę na tle innych trenerów wyróżnia to, że nie tylko ma bardzo dużą wiedzę, ale też wie jak ją przekazać w prosty i przystępny sposób.”

Agni Urikow

TEST ANALYST, NORDEA

Przemysław

"Już w pierwszych minutach zajęć z Aleksandrem, wiedzieliśmy, że nie będziemy się nudzić, natomiast kilka minut później okazało się, że na tą nudę to nawet nie będzie czasu :). Zaangażowanie prowadzącego było widać na każdym kroku: zajęcia były dopracowane, prezentacje przejrzyste i łatwe do zrozumienia, do tego mnóstwo praktycznych zadań, a czas na zajęciach w całości poświęcony nam - kursantom. Jeżeli ktoś poprosił o pomoc przy błędach w kodzie, wskazówki lub powtórzenie trudniejszego zagadnienia, taką pomoc na pewno otrzymał. Żałuję, że nie mamy więcej wspólnych bloków tematycznych podczas szkolenia."

Przemysław Drewa

PROGRAMISTA JAVA

Paweł Szychowski

"Aleksandra poznałem na kursie SDA, gdzie prowadził zajęcia z programowania w języku Java. Pozytywnie zaskoczyło mnie zaangażowanie trenera i prowadzenie zajęć przez Aleksandra, niezbędna teoria, a następnie praktyka na przykładach i samodzielna praca z niezbędną pomocą mentora. Podczas zajęć widać było wieloletnie doświadczenie Aleksandra, był w stanie wytłumaczyć każde zagadnienie w prostych słowach tak, aby każdy kursant je zrozumiał. Można było zauważyć jak wiele pracy Aleksander, włożył w przygotowanie zajęć."

Paweł Szychowski

JAVA DEVELOPER

Hubert A

"Moje pierwsze wrażenie po spotkaniu z Eweliną to poczucie 100% profesjonalizmu. Doskonale zaplanowany czas, przygotowane materiały, zadania oraz obszerna wiedza z zakresu testowania. Zawsze pomocna, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona w stosunku do kursantów. Sposób przekazywania wiedzy był interesujący i różnorodny. Widać, że Ewelina w przygotowywane zajęcia włożyła nie tylko wiele pracy, ale też i swojego serca."

Hubert Arciszewski

WWW.TONIEBUG.PL

SOFTWARE TESTER, SCALAC

WL

"Ewelinę poznałam podczas kursu Java w Software Development Academy, gdzie była jedną z trenerów. Ewelina dała się poznać jako osoba silnie zaangażowana w swoją pracę. Dużo ciekawych ćwiczeń i wiele praktycznych przykładów spowodowały, że materiał, który wtedy poznałam pamiętam dokładnie do teraz, choć minęło ponad 1,5 roku. Myślę, że to najlepszy przykład na to, że Ewelina jest bardzo skutecznym trenerem. Serdecznie polecam współpracę :-)"

Wiktoria Lewandowska

IT DEVELOPER, NORDEA

ac

"Aleksander to trener, który zaraża pasją do programowania! Świetnie przygotowany do każdych zajęć, pełen profesjonalizmu. Bardzo dobrze wyjaśnia każde zagadnienie, po czym od razu przekłada wszystko w praktykę. Trener ma ogromną wiedzę na temat programowania i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem! Potrafi doradzić jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej od tej 'zadaniowej' strony. Uczy jak kodować, aby zrobić dobre wrażenie i coraz lepiej pisać w Javie!"

Angelika Cechowska

PROGRAMISTKA JAVA

AT

“Zdecydowanie rekomenduję Ewelinę jako trenera. Poznałem ja na szkoleniu tester oprogramowania w SDA i śmiało mogę powiedzieć, że cechuje ja wysoki profesjonalizm. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w sposób jasny i zrozumiały. Zajęcia prowadzone w ciekawy sposób. Najbardziej mi się podobało że Ewelina kładzie nacisk bardziej na praktykę popartą doświadczeniem niż teorie.”

Adam Tomaszewski

SOFTWARE TESTER

Michal

"Pierwsze zajęcia z Aleksandrem wspominam jako bardzo intensywne i teraz w perspektywie czasu chciałbym , żeby każdy trener poświęcał się tak jak on i był tak bardzo merytorycznie przygotowany do zajęć. Poziom zadowolenia przez cały okres bloku na bardzo wysokim poziomie ! Przy jakichkolwiek wątpliwościach Aleksander rozwiewał je wszystkie z mgnieniu oka. Rewelacyjna osoba w odpowiednim dla niej miejscu !"

Michał Mickiewicz

PROGRAMISTA JAVA

DamianRybka

"Miałem przyjemność uczęszczania na zajęcia prowadzone przez Aleksandra w SDA. Muszę przyznać, że lekcje byłby dla mnie punktem zwrotnym w nauce Javy. Przez rzeczowość prowadzącego oraz odpowiedni dobór ćwiczeń bardzo szeroko poruszających omawiane zagadnienia diametralnie podniósł się poziom moich umiejętności. Widać u Aleksandra kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, ale również ogromne zaangażowanie i pasję w nauczaniu. Aleksander to osoba z darem dydaktycznym."

Damian Rybka

JAVA DEVELOPER

previous arrow
next arrow
Przewiń do góry